finanční poradce: Ing. Josef Styblík, +420 605 374 844, Váš rádce v oblasti financí

INSIA s růstem 789% vyhlášena  nejrychleji rostoucí firmou v ČR!

Mezinárodní auditorská firma Deloitte vyhlásila 50 nejrychleji rostoucích společností střední Evropy a INSIA je první v ČR!

 Dnes byly vyhlášeny výsledky soutěže o nejrychleji rostoucí společnosti s vlastní unikátní technologií ve střední Evropě Deloitte Technology FAST 50CE. I v letošním ročníku byla byla INSIA nominována jako jediná makléřská společnost a zároveň také jako vůbec jediná firma z oblasti finančních služeb.

Rok za rokem stoupá INSIA stále strměji vzhůru. S nárůstem tržeb 789% obsadila v obrovské konkurenci skvělé 1. místo za Českou republiku! V celkovém žebříčku obsadila vynikající 15. místo mezi evropskými konkurenty.

Ivan Špirakus a Petr Marek z vedení společnosti INSIA a.s. shodně konstatují:


"Rekordní umístění INSIA v letošním ročníku FAST 50CE je pro nás velkým úspěchem, ze kterého máme upřímnou radost. Dle hodnotících kritérií je velmi těžké stoupat po žebříčku každý rok vzhůru a my jsme to opět dokázali. Úspěsný model fungování INSIA, který je opřen zejména o on-line systém YETI nám potvrdil, že jsme na správné cestě k dalšímu růstu a expanzi."


On-line systém YETI a filozofie INSIA stojí na základních pilířích, kterými jsou průhlednost, podpora, samostatné fungování a nezávislost všech partnerů v INSIA. Na začátek roku 2010 připravuje INSIA spuštění nové generace YETI NG, která přinese revoluční zefektivnění práce makléře. „Kombinace nejnovější technologie a intuitivního ovládání bude pro uživatele natolik snadná, že pro práci v systému nebudou potřebovat téměř žádná školení a veškeré úkony budou otázkou maximálně dvou kliknutí myší." dodává Jiří Hradil, hlavní architekt vývoje systému YETI a jednatel společnosti Kyberie s.r.o.

Další výhody a benefity, které INSIA přináší, mohou najít naši partneři na stránkách www.uspesnymakler.cz.

Zdroj: 
původní článek