finanční poradce: Ing. Josef Styblík, +420 605 374 844, Váš rádce v oblasti financí

Hypoteční banka upevňuje spolupráci s externími prodejci hypoték

Praha, 21. dubna 2009 – Hypoteční banka, jednička v poskytování hypotečních úvěrů, prohlubuje spolupráci s obchodními partnery a externími prodejci. Prodej hypotečních úvěrů mimo vlastní pobočkovou síť bude mít pro banku nadále podstatný význam.

„Dlouhodobá a intenzivní spolupráce s externími makléři a partnerskými společnostmi je charakteristická pro naše úspěšné působení na trhu. Naši pozici lídra trhu jsme upevnili právě díky profesionálnímu servisu, špičkovým produktům a doplňkovým službám poskytovaným jak klientům, tak obchodním partnerům. Na této strategii nic neměníme, do budoucna ji budeme dále rozvíjet a s externími partnery i nadále počítáme,“ řekl Vlastimil Nigrin, náměstek generálního ředitele Hypoteční banky.

Důkazem úspěšné spolupráce jsou i aktuální obchodní údaje. Objem poskytnutých hypotečních úvěrů prostřednictvím klíčových externích partnerů Hypoteční banky v prvním čtvrtletí letošního roku meziročně vzrostl o 15 procent.

Díky spolupráci Hypoteční banky s externími partnery z řad fyzických a právnických osob jsou produkty Hypoteční banky dnes dostupné na více než 10 000 obchodních místech.

Zdroj: 
hypoteční banka