finanční poradce: Ing. Josef Styblík, +420 605 374 844, Váš rádce v oblasti financí

Nebankovní hypotéka na vyplacení exekuce

Dobrý den,

hledám nějakou solidní nebankovní hypotéku na vyplacení exekuce. Mám k zastavení nemovitost, dostatečné příjmy na splácení také, ale bohužel je nemůžu doložit. Máte někdo vlastní zkušenost s nebankovní hypotékou, kterou jste vyřizovali přes internet. V bance mi všechny žádosti zamítli. Peníze potřebuji rychle a vyžaduji osobní kontakt. Poraďte prosím. Děkuji za odpověď.


hypotéka bez doložení příjmu a registrů

zajistila jsem si hypotéku přes nebankovni-pujcky.estranky.cz - poslali mi odhadce - odhad jsem neplatil, nemusel jsem prokázat příjmy, vyčistili mi jednu exekuci, která vázla na nemovitosti. za 3 dny byli nachystané smlouvy, které jsem taky neplatil dostal jsem úvěr na 20 let v den podpisu byla vyplacena exekuce a zbytek peněz jsem měl na účtě a provizi jsem zaplatitl až z vyplacených peněz. Můžu doporučit - byli rychlí od prvního kontaktu bylo vše vyřízeno za 5 dnů. kontakt na jejich zástupce je 731 961 349 ale já jsem je kontaktoval na meil nebankovni-pujcky@atlas.cz a ještě ten den mě kontaktovali a druhý den už u mě byl odhadce. Můžu doporučit.

Hypotéka bez registru

Doporučuji http://www.hypotekybezregistru.cz/. Od dodání podkladů vše proběhne velmi rychle a bez poplatků předem.

Nebankovní hypotéka na vyplacení exekuce

Já jsem si asi před rokem zřizoval hypotéku přes www.hypotekabezregistru.cz. Vyřízení hypotéky proběhlo rychle, neplatíte poplatky předem, nemusíte dokládat příjmy ani výpis z registru. Takže doporučuji.

Nebankovní hypotéka

Pokud máte zájem o nebankovní hypotéku, ať už je důvodem záznam v registru, nebo neprokazatelný příjem, můžete žádat u společnosti http://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/, zde je možné získat hypotéku bez registru s úrokem 7–10%p.a.Hypotéka je až na 30 let,splátka na 1 milion na 30 let 8300Kč.Navíc je možné tento úvěr kdykoliv splatit předčasně bez jakýchkoliv sankcí.Doporučuji.Schválení proběhlo asi do třech dnů poté co jsem vyplnil online žádost a zaslal mailem fotky nemovitosti.Podpis probíhal v Praze.Zde má společnost velkou administrativní budovu.